KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13004375
nr 1300 4375
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, 1981. Signerad, numrerad 25/80, oramat löst blad, bladets mått: 50x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:41:12
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander